15 niesamowitych rzeczy wydrukowanych w 3D na 3D Printshow!

poniedziałek, 17 luty 2014. Opublikowany w News

 czacha.jpg    Większość czytelników pewnie zdaje sobie sprawę z odbywającego się w Metropolitan Pavillon 3D Printshow.  Na imprezę zajrzała ekipa Mashable, a efektem jest krótkie nagranie pt. "15 niewiarygodnych przedmiotów, które wydrukowano w 3D". Faktycznie, można pozazdrościć odwiedzającym Wielkie Jabłko możliwości obejrzenia takich eksponatów z bliska. Filmik w środku!


 

 

Chińskie drukarki 3D tworzą obiekty nawet do 6m!

sobota, 08 luty 2014. Opublikowany w News

china-largest-3d-printer-1.png

     

    Przyzwyczajeni jesteśmy myśleć o chińskich innowacjach z dużą rezerwą, a niskiej jakości filament z Państwa Środka tylko utwierdza nas w tym przekonaniu. Błędnym przekonaniu! Chińskie inwestycje w druk 3D liczone są w setkach milionów dolarów, a najnowsze wieści o drukarce 3d tworzącej sześciometrowe przedmioty jedynie potwierdzają, że Chińczyków trzeba traktować poważnie!

 


 

NOWE HITY I KITY Z KICKSTARTERA!

czwartek, 06 luty 2014. Opublikowany w News

kicksta1.jpg

   Zaczynamy nowy cykl, w którym polujemy na sensacyjne nowości na Kickstarterze, Indiegogo, Polakpotrafi i czasem innych serwisach opartych na Crowdfundingu. Oczywiście interesują nas jedynie projekty związane z drukiem 3D!

 

Co drukuje w 3D Jason z "Piątku 13-ego" w reklamie Radioshack?

środa, 05 luty 2014. Opublikowany w News

crueger.png

 

     Radioshack to amerykańska sieć sklepów z artykułami RTV, telefonami, która ma w swojej ofercie również drukarki 3D Afinia serii H. Właściciele sieci uznali, że należy zerwać z wizerunkiem firmy, wciąż mocno kojarzącym się z latami osiemdziesiątymi i tak powstała wspaniała kampania reklamowa, która  jednocześnie wykorzystuje nostalgię do bohaterów masowej wyobraźni sprzed 30 lat, a z drugiej strony promuje nowoczesny wizerunek sieci. A to doprowadziło do spotkania przerażającego Jasona z drukarką 3D. Efekt budzi grozę!

 


 

Druk 3D na Super Bowl, czyli Nike wyposaża graczy w korki drukowane w 3D.

poniedziałek, 03 luty 2014. Opublikowany w News

SP14_AT_SB_Vapor_Carbon_II_PR_004_large.jpg

 

    Super Bowl  - tak popularnie nazywa się w finałowy mecz ligi NFL o mistrzostwo w futbolu amerykańskim. W tym roku o zaszczytne trofeum walczyły drużyny z Seattle i Denver, a w jak najlepszym występie zawodników obu drużyn pomagały skonstruowane specjalnie na tę okazję buty Nike Vapor Carbon Elite Cleat uzbrojone w korki z drukarki 3D!

 


 

 

• Polityka Prywatności  •  Regulamin  • Kontakt• FAQ                                                                                                                                                                           Monkeyfab 2013